Nejbezpečnější způsob, jak nakupovat a prodávat elektronické vstupenky

TicketSwap je bezpečné, pohodlné a spolehlivé místo pro nákup a prodej elektronických vstupenek na koncerty, festivaly, sportovní akce, divadelní představení a pobyty. K boji proti podvodům nám slouží přísné kontroly a spolupráce s organizacemi a partnery.

Proč TicketSwap

how-does-it-work:why.safe.titlehow-does-it-work:why.safe.title

Bezpečné

Služba TicketSwap je bezpečná. Vstupenky a prodejce na naší platformě ověřujeme na základě několika kritérií. Díky partnerství s organizacemi a poskytovateli vstupenek nabízíme vstupenky SecureSwap, které jsou 100% platné. Více informací o službě SecureSwap najdete zde.

how-does-it-work:why.easy.titlehow-does-it-work:why.easy.title

Snadné

Ke zveřejnění nabídky stačí několik kliknutí. Nahrajte vstupenku a uveďte požadované informace. Poté se můžete pohodlně usadit a odpočívat – o prodeji vstupenky vás budeme informovat a do 3 pracovních dnů převedeme peníze na váš bankovní účet. Také nákup vstupenek je velmi snadný. Zaplatit můžete přímo prostřednictvím naší aplikace, vstupenka bude ihned k dispozici ve vašem účtu TicketSwap a bude vám zaslána také do e-mailové schránky.

how-does-it-work:why.fair.titlehow-does-it-work:why.fair.title

Spravedlivé

Jako příznivci TicketSwapu víte, že za vstupenky vždy zaplatíte férovou cenu. Kupující chráníme před předražením tím, že dodržujeme maximální 20% přirážku k původní prodejní ceně.

Nákup vstupenek

⚡️ Okamžitě obdržíte vstupenku

Najděte požadovanou vstupenku, zaplaťte online a vstupenku obdržíte ihned. Vstupenky, které jsou v prodeji, již byly nahrány prodejcem, takže vám budou zaslány ihned po zaplacení.

👮‍ Přísné kontroly

Podvodům se předchází kontrolami uživatelů a díky partnerství a spolupraci s pořadateli akcí. Více informací o našich kontrolách uživatelů najdete zde.

👁 Transparentnost

Můžete si prohlédnout jméno a fotografii osoby, od které si kupujete vstupenku. Můžete také zjistit, zda má účty na sociálních sítích a zda u nás již dříve prodávala vstupenky. Zobrazení těchto údajů je zárukou, že víte, od koho nakupujete.

🤑 Férové ceny

Kupující chráníme před předražením tím, že stanovujeme maximální 20% přirážku k původní prodejní ceně. Jako kupující víte, že za vstupenky vždy zaplatíte spravedlivou cenu.

Prodej vstupenek

Jakmile u nás zveřejníte svou nabídku, můžete ji pustit z hlavy. Hned jak se lístek prodá, pošleme vám upozornění – a do jednoho pracovního dne i peníze. Tak jednoduché to je!

1
Nahrajte soubor a vyberte vstupenky, které chcete prodat

Nahrajte soubor a vyberte vstupenky, které chcete prodat

Při prodeji hromadných vstupenek jednoduše nahrajte původní soubor. My soubor automaticky rozdělíme a zeptáme se vás, které lístky chcete prodat a které si chcete nechat. Po dokončení nabídky vám pošleme ty vstupenky, kterých se zbavit nechcete.

2
Určete prodejní cenu a zadejte číslo bankovního účtu

Určete prodejní cenu a zadejte číslo bankovního účtu

Kupující chráníme před předražením tím, že stanovujeme maximální 20% přirážku k původní prodejní ceně.

3
Propagujte svoji nabídku na Facebooku a X

Propagujte svoji nabídku na Facebooku a X

Chcete svoji vstupenku prodat co nejrychleji – to chápeme! Proto jsme pro vás připravili velmi snadný způsob, jak můžete propagovat svoji nabídku. Vy rozhodujete o tom, co bude sdíleno. Kromě toho máte možnost prodat vstupenku soukromě.

4
Buďte informováni a získejte peníze, jakmile bude vstupenka prodána

Buďte informováni a získejte peníze, jakmile bude vstupenka prodána

Po umístění nabídky online na naší platformě již nemusíte provádět žádné další kroky. Jakmile bude vaše vstupenka prodána, zašleme vám oznámení a během následujících 3 pracovních dnů vám převedeme peníze. Tak snadné je používat TicketSwap!

Začněte s prodejem své vstupenky
SecureSwap

SecureSwap

Spolupracujeme s pořadateli, místy konání a poskytovateli vstupenek. Vstupenky, které se na tuto akci prodaly, jsou znehodnoceny a kupující obdrží novou vstupenku. Tyto akce poznáte podle loga SecureSwap zobrazeného v nabídce.

Získejte to nejlepší z TicketSwapuZískejte to nejlepší z TicketSwapu
TicketSwapnyní
Sziget Festival 2022Philipp prodává 3 vstupenky, cena jedné vstupenky je 48,64 GBP

Získejte to nejlepší z TicketSwapu

  • Získávejte rychlejší oznámení o nových vstupenkách
  • Přístup ke vstupenkám offline, kdykoli
  • Prodejte své vstupenky pomocí několika kroků
App Store
4.7 – více než 9000 hodnocení
Google Play
4.6 – více než 6000 hodnocení